• Google+

Відчуйте свою унікальність разом із карткою MasterCard Selective від АТ "Укрексімбанк"

13 апреля 2010 г. — ПАО «Укрэксимбанк»

Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" запропонувало своїм клієнтам отримати особливі платіжні картки MasterCard Selective та взяти участь у відповідній промо-кампанії, яка триватиме до кінця 2010 року.

У перекладі з англійської мови "selective" означає "обраний". Унікальна колекція MasterCard Selective була створена міжнародною платіжною системою MasterCard Worldwide спільно з Укрексімбанком, а дизайн карток Gold, до речі окремий для жінок та чоловіків, був розроблений відомим українським модельєром Андре Таном.

Держателі карток MasterCard Selective, окрім сучасного та безпечного засобу розрахунків, яким є чипова картка від надійного державного банку, відкриють для себе цілий світ подарунків та захоплюючих призів, гарантованих переваг та привілеїв, незабутніх подорожей та подій, ексклюзивних пропозицій від партнерів програми, серед яких відомі бренди, ресторани, магазини як в Україні, так і за кордоном.

При оформленні картки клієнтові вручається подарунковий сертифікат, який дає змогу отримувати знижки та особливі пропозиції від партнерів програми. Крім того, щоразу розраховуючись карткою, клієнт бере участь у розіграші вишуканих призів та подарунків.

"Програма MasterCard Selective розрахована на справжніх прихильників унікального стилю, які звикли отримувати від життя тільки найкраще. Саме для таких клієнтів Укрексімбанк пропонує не просто картки преміум-рівня, а індивідуальний підхід у наданні сучасних банківських послуг найвищої якості, поєднуючи їх з усіма можливостями, які надає клієнтові участь у новій програмі нашого давнього партнера – платіжної системи MasterCard", – зазначив член Правління АТ "Укрексімбанк" Володимир Гіріс.

Комментарии

blog comments powered by Disqus