• Google+

Визначено перших переможців акції «Тріумф фантазій разом із MasterCard та Ощадбанком»

17 апреля 2013 г. — ПАО "Ощадбанк"

15 квітня 2013 року пройшов перший розіграш призових квитків на виставу ALEGRIA Cirque du Soleil в рамках акції, яку проводить Ощадбанк спільно з міжнародною платіжною системою MasterCard серед нових держателів платіжних карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum.

Перші п'ять переможців виграли по два квитки на виставу ALEGRIA Cirque du Soleil, і це лише початок цієї масштабної акції.

Нагадаємо, що акція «Тріумф фантазій разом із MasterCard та Ощадбанком» стартувала 12 березня та проходитиме до 12 червня 2013 року включно. За підсумками наступних двох етапів розіграшу (15 травня та 17 червня) буде визначено 25 переможців виключно з числа клієнтів Ощадбанку, які стали держателями картки MasterCard Gold або MasterCard Platinum в період проведення акції та розрахувались нею за будь-яку покупку або послугу на суму від 100 гривень. Кожен з переможців отримає по два квитки першої категорії на виставу ALEGRIA Cirque du Soleil.

Наступного разу 15 травня п.р. розіграватимуться уже 10 пар квитків, а 17 червня – 15 пар квитків відповідно.

Платіжна система MasterCard та Ощадбанк подбали також і про тих клієнтів банку, які були держателями карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum ще до старту акції, надавши їм можливість теж стати власниками білетів на шоу ALEGRIA. Отже, 100 пар квитків на шоу будуть розіграні серед клієнтів усіх банків-учасників акції, в тому числі держателів платіжних карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum від Ощадбанку, які в період з 1 квітня по 31 травня 2013 року оплатять за допомогою карток товари чи послуги в торговельно-сервісних підприємствах або мережі Інтернет.

Крім того, офіційний партнер акції - компанія onetwotrip.ua надає переможцям знижку в розмірі 1000 грн. на авіаквитки для перельоту з регіонів до міста Києва в період гастрольного туру Cirque du Soleil (з 20 по 30 червня 2013 року).

Детальніше з умовами акції «Тріумф фантазій разом із MasterCard та Ощадбанком» можна ознайомитись на офіційному сайті банку, в його відділеннях або зателефонувавши до контакт-центру за номером 0 800 210 800.

Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Комментарии

blog comments powered by Disqus