• Google+

Завершилась спільна акція Ощадбанку і компанії Visa

23 мая 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

ВАТ „Ощадбанк” повідомляє про завершення акції „Спробуйте – вам сподобається” серед держателів зарплатних платіжних карток Visa, емітованих Ощадбанком, яка проводилась з 1 листопада 2010 року по 30 квітня 2011 року. В акції взяли участь клієнти Ощадбанку, які використовували свої зарплатні платіжні картки Visa, як засіб безготівкового платежу для оплати товарів та послуг на будь-яку суму по всій території України.

За час проведення акції 60 клієнтів ВАТ „Ощадбанк” - держателів зарплатних платіжних карток Visa стали володарями призів номіналом 500 грн. кожний.

Зафіксовано також приріст операцій по платіжних картках, емітованих Ощадбанком, у торговельно-сервісній мережі в 1,8 разу порівняно з аналогічним періодом минулого року. Зростання цього показника досягнуто не лише завдяки акції, що привернула увагу клієнтів Ощадбанку до такого виду платежу, а й тому, що Ощадбанк постійно вдосконалює свої карткові продукти для максимальної зручності клієнтів. Крім того, з кожним роком дедалі більше клієнтів переконуються у перевагах безготівково розрахунку. Адже зникає необхідність постійно мати при собі значні суми коштів, а швидкість проведення розрахунків значно підвищується. Платіжною карткою можна також розрахуватись по всьому світу незалежно від валюти карткового рахунку.

Комментарии

blog comments powered by Disqus