• Google+

Золота осінь з пенсійною карткою від Ощадбанку

8 июля 2013 г. — ПАО "Ощадбанк"

З 1 липня 2013 року Ощадбанк спільно з компанією MasterCard розпочав акцію для пенсіонерів «Золота осінь».

Розраховуючись платіжною карткою Debit MasterCard від Ощадбанку, пенсіонери матимуть можливість виграти цінні призи. При цьому кожна розрахункова операція збільшує шанси на виграш.

У період з 01 липня по 30 вересня 2013 року держателі пенсійних платіжних карток Ощадбанку Debit MasterCard, які протягом терміну дії акції розрахуються платіжною карткою Debit MasterCard у торговельно-сервісній мережі, візьмуть участь у щомісячному розіграші грошових сертифікатів мережі COMFY номінальною вартістю 500 гривень. Крім того, на початку жовтня 2013 року вони отримають шанс виграти один з трьох головних призів акції – путівку на санаторно-курортне лікування на двох осіб до Трускавця на сім днів у п'ятизірковий готель.

«Будь-який пенсіонер може безкоштовно оформити в Ощадбанку платіжну картку Debit MasterCard для отримання пенсії та скористатись додатковими перевагами – безкоштовно знімати готівку в банкоматах будь-якого банку в Україні, безкоштовно оформити додаткову картку, користуватися послугами Web-банкінгу, отримати кредит з пільговим періодом кредитування та багатьма іншими цікавими пропозиціями», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Комментарии

blog comments powered by Disqus