• Google+

Банки вважають недоцільним додаткове збільшення однакової звітності до НБУ

24 декабря 2012 г. — АУБ

Асоціація українських банків направила керівництву Національного банку України зауваження та пропозиції банків до проекту змін «Положення  про  порядок  подання  відомостей  про  структуру  власності».

Зокрема банки наголошують, що виконання  нових  норм  призведе  до  дублювання  інформації,  що й  так  вже  надається  до  НБУ. Це стосується нових вимог щодо необхідності додаткового обов’язкового подання банками до НБУ інформації  про  власників  істотної  участі  в  банку для розміщення на офіційному сайті Нацбанку.

Як наголошують банки, вони і так подають у якості звітності до НБУ в електронному вигляді відомості про власників істотної участі в банку та схематично зображують структуру власності банку. Ця ж інформація обов’язково розміщується на  веб-сайтах банків і є  загальнодоступною.

Тож, на переконання банків, додаткове дублювання у вигляді окремих заяв інформації, що й  так  вже  надається  до  НБУ, не є доцільним, оскільки зайве збільшення кількості додаткової звітності несе лише невиправдане підвищення  навантаження  на  персонал  банків. За словами банкірів, НБУ може самостійно, без будь-яких додаткових звітів, продублювати на своєму офіційному сайті відомості про власників істотної участі в банку та схематичне зображення структури власності комерційних банків, які і так надається банками до НБУ.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет