• Google+

Світовий банк до кінця 2015 року оцінить реструктуризацію "Нафтогазу"

18 ноября 2015 г. — Банки Украины

На цьому тижні в Києві працюватиме група експертів Світового банку

Група експертів Світового банку до кінця грудня 2015 року представить звіт щодо реструктуризації найбільшого в Україні державного енергохолдингу "Нафтогаз України" з відділенням газотранспортного бізнесу. Про це повідомив директор департаменту планування та європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості Михайло Бно-Айріян на своїй сторінці в Facebook.

"На цьому тижні в Києві працюватиме група експертів Світового банку, які повинні проаналізувати різні моделі. На виході до кінця грудня вони повинні представити фінальний звіт", - повідомив він.

 

Разом з тим, за його словами, будь-яка модель відокремлення газотранспортної системи повинна розглядатися в призмі всієї картини моделі ринку, у тому числі реструктуризації компанії.

"Ключове завдання Третього енергетичного пакету - посилення конкуренції і мінімізація можливостей для зловживань на ринку. Все це робиться заради інтересів споживачів. Тому саме комплексний підхід повинен застосовуватися в цьому питанні", - додав Бно-Айріян.

 

 

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет