• Google+

УКРГАЗБАНК розпочинає другий етап виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «НАДРА»

29 апреля 2015 г. — ПАО АБ «Укргазбанк»

З 30 квітня 2015 року АБ «УКРГАЗБАНК» розпочинає другий етап виплати коштів вкладникам, які при укладанні договору з ПАТ «КБ «НАДРА»  вказали місце реєстрації проживання за паспортом: м. Київ, Київська або Львівська області.

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився до 15 квітня 2015 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Реєстрація вкладників розпочинається 29 квітня 2015 року.

З метою уникнення черг у відділеннях УКРГАЗБАНКУ, Вам необхідно звернутися до контакт-центру АБ «УКРГАЗБАНК» для реєстрації та перевірки інформації за телефоном: 0 800 309 000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні), 044-494-46-50, або з мобільного – 358 (згідно з тарифами Вашого оператора). Реєстрація здійснюється цілодобово. Для спрощення процесу пошуку клієнта в реєстрі вкладників, бажано назвати свій індивідуальний номер платника податку (ІПН).

Працівники контакт-центру призначать дату та адресу відділення АБ «УКРГАЗБАНК», в якому Ви зможете отримати вклад.

У визначений день Вам необхідно звернутися до призначеного відділення АБ «УКРГАЗБАНК». При собі необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податків, а також, бажано, копію договору на розміщення вкладу в ПАТ «КБ «НАДРА».

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет