• Google+

УКРГАЗБАНК виплатив кошти вже 17 337 вкладникам АТ «ДЕЛЬТА БАНК» на суму 403 млн грн

19 июня 2015 г. — ПАО АБ «Укргазбанк»

За перший тиждень виплати коштів вкладникам АТ «ДЕЛЬТА БАНК», які при укладанні договору вказали місце реєстрації за паспортом: Вінницька, Донецька, Івано-Франківська, Луганська, Рівненська, Сумська, Хмельницька та Черкаська обл., УКРГАЗБАНКОМ видано 403 млн грн 17 337 клієнтам неплатоспроможного банку.

УКРГАЗБАНК у повному обсязі здійснює виплати вкладникам неплатоспроможного Банку та гарантує обслуговування кожного клієнта. Для прискорення процедури реєстрації, УКРГАЗБАНК забезпечив додатковий канал комунікації з вкладниками АТ «ДЕЛЬТА БАНК». Подати заявку для реєстрації можна також на сторінці «Фінансовий радник», вказавши контактний номер телефону для подальшого зв’язку з представником УКРГАЗБАНКУ. Співробітники Банку зв’язуються з кожним клієнтом протягом 3-4 діб.

«Кожного дня співробітники УКРГАЗБАНКУ обслуговують близько 3 тисяч клієнтів Дельта Банку, чверть із них залишають свої кошти, отримані від Фонду гарантування вкладів,  на депозитних рахунках нашого Банку. З метою розширення можливостей обслуговування клієнтів, УКРГАЗБАНК щодня залучає до обслуговування максимальну кількість операторів контакт-центру, які цілодобово здійснюють реєстрацію вкладників, а також співробітників інших структурних підрозділів Банку. Сподіваємось на зустрічне розуміння вкладників Дельта Банку, адже наша мета – приділити максимальну увагу кожному клієнту і сприяти якнайшвидшому вирішенню усіх питань, що виникають у зв’язку з виплатами коштів», - зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Нагадуємо, з метою уникнення черг у відділеннях УКРГАЗБАНКУ клієнту необхідно звернутися до контакт-центру АБ «УКРГАЗБАНК» для реєстрації та перевірки інформації за телефоном: 0 800 309 000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовно), 044-494-46-50 або з мобільного - 358. Реєстрація здійснюється цілодобово. Для спрощення процесу пошуку клієнта в реєстрі вкладників, бажано назвати свій індивідуальний номер платника податку (ІПН).

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився 3 березня 2015 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Відшкодування вкладів буде здійснюватися у період по 2 вересня 2015 року.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет