• Google+

Грошові перекази MoneyGram відтепер і в Ощадбанку

7 декабря 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

6 грудня 2011 року відбулась прес-конференція міжнародної системи грошових переказів MoneyGram International та АТ «Ощадбанк», яка була присвячена підписанню угоди про співпрацю.

Щоб оголосити про партнерство із державним банком та відзначити ефективну роботу колег з розвитку послуг компанії MoneyGram в країнах СНД, Ізраїлі та Східній Європі за останній рік, до Києва прибув Виконавчий Віце-президент MoneyGram в регіоні Північної, Центральної та Південної Америки, країн що розвиваються та глобальних коридорів Деніел О’Мелі.

Нове партнерство розширює агентську мережу MoneyGram в Україні майже на 20% та підвищує кількість пунктів обслуговування клієнтів системи до 13 200 відділень банків-партнерів та державного підприємства «Укрпошта». «Країни СНД та Україна є дуже важливим ринком для нас. Активні міграційні потоки в цьому регіоні зумовлюють високий попит на грошові перекази, який ми задовольняємо, розвиваючи свою мережу та надаючи надійні та високоякісні послуги», – зазначив пан О’Мелі.

«Співробітництво з MoneyGram International дає Ощадбанку можливість охопити всі основні коридори міжнародного ринку грошових переказів. MoneyGram International сьогодні входить до трійки лідерів світового ринку грошових переказів і є однією з компаній, які найбільш динамічно розвиваються. За сприяння MoneyGram банк істотно розширить географію охоплення, адже ця система представлена у 192 країнах світу. Впевнений, що таке партнерство позитивно оцінять тисячі українців, які працюють за кордоном. Адже проблема грошових переказів для наших співвітчизників завжди є актуальною», - повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Відділення Ощадбанку мають зручне місце розташування і присутні навіть у найвіддаленіших від регіонального центру населених пунктах, і тепер користувачам грошових переказів буде ще зручніше знайти точку обслуговування MoneyGram. Відповідно до підписаної угоди Ощадбанк з 06 грудня 2011 розпочинає надавати послуги грошових переказів MoneyGram у 2150 своїх відділень. В планах на наступний рік – подальше розширення мережі прийому та виплат переказів за системою MoneyGram в Ощадбанку.

Загалом, пан О’Мелі відзначив, що за три квартали 2011 року компанія демонструє двозначне зростання таких показників, як обсяги переказів у системі та збільшення кількості відділень світової агентської мережі. Мережа MoneyGram в СНД за останній рік зросла на 22% до 32 400 відділень. Для відправлення переказів у регіоні діють спеціальні тарифи, що дозволяють користуватися надійним сервісом світового лідера за конкурентною ціною, запроваджуються нові продукти. Так, у жовтні цього року MoneyGram запропонувала українцям додаткову валюту на відправку – долари США, для відправлення доларових переказів в країни СНД було запроваджено спеціальний тариф, усього 2,5% від суми.

В цілому ж за останній рік бізнес MoneyGram в Україні демонструє стабільне зростання. MoneyGram вже має досить сильні позиції в Україні, інших країнах СНД та в основних коридорах переказів у цьому регіоні. «Надалі плануємо, звичайно ж, закріпитися на позиціях, що вже досягли, та працювати над зростанням у майбутньому. Для цього ми продовжуємо розширювати мережу обслуговування клієнтів MoneyGram у регіоні, працюємо над збільшенням обізнаності клієнтів стосовно торгової марки «MoneyGram”, постійно аналізуємо ринкові тенденції та потреби користувачів, які задовольняємо, запроваджуючи нові послуги. Наприклад у планах компанії на 2012 розширення кола банків-партнерів, де буде запроваджена послуга зарахування переказу на картку, запуск нових он-лайн сервісів, тощо», додав Пітер Гнатюк, Віце-президент MoneyGram в регіоні Росія, СНД, Східна Європа та Ізраїль.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет