• Google+

ПАТ «Укрсоцбанк», що працює під торговою маркою UniCredit Bank, розпочинає співпрацю з міжнародною системою грошових переказів MoneyGram

29 мая 2012 г. — ПАО «Укрсоцбанк»

Починаючи з 29 травня 2012 року у всіх відділеннях ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, буде можливо отримати або відправити грошовий переказ за допомогою міжнародної системи грошових переказів MoneyGram.

Завдяки функціональності, широкому міжнародному покриттю, швидкості роботи системи сервіс грошових переказів MoneyGram дозволить задовольнити потреби великої кількості клієнтів Банку. Варто зазначити, що одна з головних переваг системи - швидкість доставки коштів незалежно від відстані між відправником та одержувачем: чи то грошовий переказ в межах однієї країни або транзакція з одного кінця світу в інший, отримати переказ можна вже за 10 хвилин після його відправлення в будь-якому з 275 000 пунктів обслуговування системи у 194 країнах світу, надавши посвідчення особи. Це ідеальне рішення для трудових мігрантів, які відправляють гроші родичам; туристів при виникненні позаштатних ситуацій, студентів та їх батьків для оплати навчання та проживання і т. п.

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, дотримується політики розширення спектру послуг і початок співпраці з міжнародною системою грошових переказів MoneyGram є прямим підтвердженням цього. У партнерстві з MoneyGram ми можемо на практиці продемонструвати нашим клієнтам, що здійснення грошових переказів у ПАТ «Укрсоцбанк» - це швидко, надійно, вигідно та зручно», - зазначає Любов Сироватська, начальник Управління масового ринку ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет