• Google+

Здійснити грошовий переказ за системою CONTACT можна відтепер і в Ощадбанку

31 августа 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

У рамках стратегії розвитку роздрібного бізнесу Ощадбанк продовжує курс на розширення послуг.
Так, нещодавно банк розпочав співробітництво з міжнародною системою переказів та платежів CONTACT, яка на сьогодні є однією з найпопулярніших серед систем грошових переказів. За даними Національного банку України, вона входить до п'ятірки міжнародних систем переказів, що мають максимальні обсяги переказів до України за підсумками 2010 року.
Нова послуга Ощадбанку, враховуючи також його найбільшу в Україні мережу установ, неодмінно матиме попит у клієнтів.

Безперечні переваги переказів CONTACT - простота оформлення переказу та отримання грошей, а також доступні тарифи. Грошові перекази в доларах США та євро за системою CONTACT в Ощадбанку можна відправити з комісією від 0,99% (залежно від суми) до Росії, країн СНД, Балтії і до Грузії та з комісією 3% - до країн далекого зарубіжжя. Ще один істотний фактор - надійна система безпеки, яка гарантує, що гроші виплатять тільки вказаному одержувачу.

CONTACT - перша російська система міжнародних грошових переказів і платежів фізичних осіб без відкриття банківських рахунків, створена АКБ «РУССЛАВБАНК» (ЗАТ) у 1999 році. На даний час CONTACT об'єднує понад 800 фінансових інститутів Росії, країн СНД і далекого зарубіжжя, які утворюють потужну розгалужену мережу - понад 80 000 пунктів обслуговування в більш ніж 100 країнах світу.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет